Seznam všech článků

Troy Bayliss bude opět závodit

Autor: Petr | Kategorie: Silniční závody | Datum: 13. 12. 2017
Troy Bayliss bude opět závodit - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Několikanásobný mistr světa a legenda WorldSBK Troy Bayliss se v roce 2018 vrátí k závodění do Austraského mistrovství superbiků, kde pojede ve vlastním týmu Desmosport Ducati na motocyklu Ducati.

Češi skončili v bitvě národů ve freestyle motokrosu na třetím místě - 5.0 out of 5 based on 3 votes

V sobotním večeru bojovaly nejlepší národní týmy v německém Oberhausenu. Prestižní akce se zúčastnili také tři čeští freestyle motokrosaři – Libor Podmol, Martin Koreň a Matěj Česák. Naopak dorazit nemohli zranění Filip Podmol a Petr Pilát. Týmy soutěžily proti sobě v disciplínách MAXXIS Best Whip, Synchro, Rockwell Best Trick a Freestyle. Češi nakonec skončili na třetím místě. Z vítězství se radovali Australané, druzí byli Němci.

Nejlepší Vánoce pro motorkáře?

Autor: Pavla | Kategorie: Novinky | Datum: 10. 12. 2017
Nejlepší Vánoce pro motorkáře? - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Vánoce se nezadržitelně blíží a shánění dárků vrcholí. Jaký může být ten nejlepší vánoční dárek pro motorkáře? Bezpochyby to mohou být vstupenky na mistrovství světa superbiků v Brně 2018. Po pěti letech se tak znovu můžeme těšit na skvělou atmosféru, motorky a závody.

Michal Búlik v roce 2018 za tým vícemistra světa.. - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Mladý reprezentant SR v závodech motocyklů na okruzích, Michal Búlik, bude i v sezóně 2018 závodit v prestižním evropském seriálu RFME Campeonato de Espaňa de Velocidad, ve třídě Moto4..

Podmol dotiskl svůj deník a píše novou interaktivní knihu! - 5.0 out of 5 based on 6 votes

Úspěšný rok má za sebou freestyle motokrosař Libor Podmol. Vybojoval druhé místo na mistrovství světa, další cenný kov přivezl z X-Games, když v Minneapolisu skončil třetí. Odpočívat po konci sezony ale nebude. Podmol se hodlá zaměřit na pokračování svého úspěšného Deníku. „Vydal jsem ho vloni a už jsem ho dvakrát musel dotisknout. Zájem o něj je obrovský. Nyní už připravuji pokračování, které chci propojit s mojí mobilní aplikací. Půjde o interaktivní knihu,“ naznačil letošní vicemistr světa.

Strana 1 z 64

Rychlé novinky

51. ročník závodu Macau Motorcycle Grand Prix poznamenala tragická událost. 31-letý britský motocyklový závodník Daniel Hegarty tě...
neděle, 19.11.2017 Zobrazit
Na provizorním kalendáři WSBK 2018 figuruje i závod v Brně. Po dlouhé pouze by se tak závody WSBK mohli opět vrátit do České repub...