Představení motocyklového portálu Moto-svět.cz

moto-logo

Moto-svět.cz je motocyklový portál, který se zabývá vším ze světa motocyklů a na jehož tvorbě, fungování, vylepšování a dalšímu rozvoji se podílejí motocykloví fanoušci a nadšenci.

Celé stránky i veškerý obsah tvoříme sami a ve svém volném čase, není to tedy přímo náš zdroj obživy. Naše zájmy a nadšení ale sahají hluboko do světa motorek a rádi bychom Vám proto přinášeli co nejvíce informací a zajímavých článků ze všech oblastí motocyklů a jejich historie.

Obracíme se proto na Vás, naše čtenáře a stejné nadšence, kteří mohou přispět k naší představě motocyklového portálu, který bude ve všech směrech informovat o dění, minulosti i budoucnosti motorek, motocyklového sportu a o všem s tím souvisejícím.

Rádi proto uvítáme všechny, kteří nám jakkoli pomůžou ve vytváření obsahu tohoto portálu. Stále hledáme nové nezávislé a dobrovolné přispěvovatele, redaktory, fotografy a fanoušky, kteří budou utvářet a doplňovat náš webový portál, který i díky Vám tak bude stále obsáhlejší a zajímavější. Více zde.

Hledáme především jakékoli informace a materiály z historie motocyklů a motocyklového sportu. Pokud tedy máte zajímavé informace, fotografie, startovní listiny, programy závodů či jakékoli jiné zajímavosti kontaktujte nás mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Materiály budeme samozřejmě vždy s uvedením Vašeho jména, či dle domluvy, více zde.

 

logo3

 

Zaměření portálu Moto-svět.cz

Moto-svět.cz je motocyklový portál, který se zabývá vším ze světa motocyklů, kdy naším hlavním zaměřením jsou motocykly, motosport, okruhy a autodromy, technika, cestování a především motocyklová historie, tedy bývalé české i slovenské okruhy, osobnosti a historická motocyklová technika.

 

Přehled funkcí portálu

Hlavní zaměření a funkce motocyklového portálu www.moto-svet.cz:

  • Články a novinky o všem ze světa motocyklů
  • Databáze motocyklové historie, především bývalých českých a slovenských okruhů
  • Rozsáhlé historické fotogalerie
  • Videogalerie
  • Komentáře ke článkům
  • Diskuze sloužící jako fórum pro motorkáře
  • Komunita, kde uživatelé mají svůj profil se spoustou možností
  • Mobilní verze stránek

 

Proč být registrovaný

Díky registraci na portálu získáte svůj osobní profil, možnost psát i upravovat své komentáře ke článkům, možnost neomezeně diskutovat ve fóru, nahrávat fotografie či videa, zakládat skupiny uživatelů a spoustu dalších možností, které se budou časem stále rozvíjet.

 

Nabídka reklamy a další spolupráce

Pro firmy nabízíme možnost zveřejňování PR článků a bannerovou či textovou reklamu. Ceník reklamy si můžete vyžádat mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací o možnostech reklamy u nás najdete také zde.

Kromě reklamy je možné se individuálně domluvit i na jiných způsobech propagace, jako je uspořádání soutěže, ankety, či v určitém případně i na výměně odkazů s podobně zaměřenými weby. Pokud máte jakýkoli jiný zajímavý nápad, či dotaz neváhejte nás kontaktovat!

 

Hledáme spolupracovníky

Pro co největší rozvoj, aktuálnost a kvalitní obsah stále hledáme nové nadšence, spolupracovníky a jakoukoli výpomoc při vytváření nového a kvalitního obsahu. Uvítáme tedy kohokoli s dobrým nápadem či informacemi a dále uvítáme: Nezávislé redaktory a další přispěvovatele, historiky, fotografy, lidi se zajímavými kontakty a informacemi, modelky na focení a další.

 

Hledáme historické materiály

Pokud vlastníte ve svém archivu historické fotografie ze závodů motocyklů, startovní listiny, programy závodů, máte informace a zajímavosti z historických závodů, či máte jakákoli jiné zajímavé materiály, podělte se s ostatními příznivci motocyklových závodů! Napište nám mail na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., obratem se s Vámi spojíme.

 

Historie webu Moto-svět.cz

Motocyklový portál www.moto-svet.cz byl založen dne 10.8.2009, kdy hlavním cílem bylo především přiblížení motocyklové historie všem čtenářům a zdokumentování bývalých českých okruhů, tedy vytvoření takové historické motocyklové databáze, která bude všem dostupná. Prvním okruhem, kterému jsme věnovali pozornost byl Chomutov, článek vyšel 16.8.2009. Kromě toho měli stránky sloužit i jako klasický motocyklový portál, který informuje o všem ze světa současných motocyklů, vytvoření určité motocyklové komunity, fotogalerií a kalendáře všech zajímavých akcí.

Pro podporu stránek jsme také založili stránku na Facebooku (září 2009), na Google+ (listopad 2011), na YouTube (14.9.2009), kam jsme začali umísťovat některá zajímavá videa a později jsme založili i stránku na Twitteru (leden 2012).

Kromě historie bývalých čekých okruhů jsme rozšířili záběr i na zmapování okruhů slovenských, když prvním článkem byl ten o okruhu v Novém Meste nad Váhom, který byl zveřejněný 23.12.2010, čímž započala kompletní dokumentace bývalých československých okruhů.

První větší úprava vzhledu webu nastala dne 3.10.2012, kdy byla spuštěna zcela nová verze stránek a kromě zcela nového, více atraktivního designu webu přibyla i podpora pro všechny mobilní zařízení, jakožto samostatná mobilní verze stránek. Spolu s novou verzí stránek přišly i další novinky, jako nová sekce "Komunita" a později i nové diskuzní fórum. 

logo-ms

Rychlé novinky

V neděli 30. září zemřel náhle ve věku 63 let Otto Krmíček mladší, bývalý dvojnásobný mistr republiky v silničních závodech motocy...
úterý, 2.10.2018 Zobrazit
Jonathan Rea vyhrál závod v Magny-Cours a získal tak svůj již čtvrtý titul mistra světa WorldSBK v řadě! Vyrovnal tak počet titulů...
neděle, 30.09.2018 Zobrazit
Oficiálně: Karel Abraham zůstává v MotoGP! Podepsal dvouletou smlouvu s Avintia Ducati teamem, kde nahradí Simeona a bude týmovým...
středa, 5.09.2018 Zobrazit
Další novinky