Novinky ze světa motocyklů a motosportu

Zde naleznete poslední aktuality ze světa motocyklů a motocyklového sportu.

 • Filip Salač pojede i v roce 2018 Red Bull Rookies Cup....!

  Vložil:
  kawas
 • Jack Miller si zlomil pravou nohu, konkrétně holenní kost, při tréninku na trialové motorce.
  http://blog.motorcycle.com.vsassets.com/wp-content/uploads/2017/10/Jack-Miller1-633x388.jpg

  Vložil:
  Petr
 • Těrlický okruh opět součástí závodů IRRC v roce 2018...! V Německu byla dne 26.9. podepsána smlouva pro IRRC v Těrlicku 2018...! Zdroj: Facebook..

  Vložil:
  kawas
 • Valentino Rossi si bohužel zlomil pravou nohu. Stalo se to 31.8.2017 při tréninku na enduru, má se jednat o zlomeninu pravé holenní a lýtkové kosti. Šance na 10. titul mistra světa se tak pro něj prozatím nenávratně vzdaluje..

  Vložil:
  Petr
 • #97 Sammy Ahonen (Finsko - Yamaha R6) tragicky havaroval v sobotním tréninku na závod IRRC v Hořicích. Přes okamžitou zdravotní pomoc na místě a následný převoz vrtulníkem do Hradecké nemocnice, v noci z neděle na pondělí bohužel svým těžkým zraněním podlehl. Čest jeho památce..

  Vložil:
  kawas
 • Velká cena České republiky 2017
  Velmi dramatické závody při proměnlivém počasí jsou za námi. Ve třídě Moto3 zvítězil Joan Mir před Fenatim a Canetem. Jakub Kornfeil po nadějném úvodu dojel na 20. pozici. Ve třídě Moto2 zvítězil Thomas Luthi před Marquezem a Oliveirou. Hanika dokončil na velmi dobrém 22. místě. MotoGP vyhrál s obrovským náskokem Marc Marquez před Pedrosou a Viñalesem. Karel Abraham dokončil 13. s třemi body.

  Vložil:
  Petr
 • Závody v MOSTĚ BUDOU...!
  Mistrovství České a Slovenské republiky v silničních závodech motocyklů v Mostě se ve dnech 14.-16.07. 2017 uskuteční...! Záštitu nad závodem převzal Autoklub České republiky, Slovenská motocyklová federace a Autodrom Most, přičemž nápomocní při organizování bude i agentura Slovakia Racing..

  Vložil:
  kawas
 • Motocyklový šampionát MOTOCh končí...!
  Organizátor šampionátu, který do tohoto seriálu vstoupil s benefity, kterými v minulosti oslovil závodníky, se nedočkal předpokládané podpory jezdců a musel přistoupit k tomuto nechtěnému kroku: "S počtem závodníků, kteří se našich závodů zúčastňují, není možné seriál MOTOCh ekonomicky utáhnout na té úrovni, na jaké jsme ho připravovali"...

  Vložil:
  kawas
 • Ducati při testech MotoGP v Kataru zkouší novou aerodynamikou kapotáže...

  Vložil:
  Petr
 • Bývalý motocyklový jezdec Vlastimil Maier z Jaroměře (zvaný Áťa) zemřel v neděli 5. 3. 2017 ve věku 71 let.. Čest jeho památce! Poslední rozloučení je v pátek 10. 3. 2017 ve 13,00 hod. ve smuteční síni krematoria Jaroměř..

  Vložil:
  kawas
Zobrazit další novinky

Rychlé novinky

Filip Salač pojede i v roce 2018 Red Bull Rookies Cup....!
čtvrtek, 5.10.2017 Zobrazit
Jack Miller si zlomil pravou nohu, konkrétně holenní kost, při tréninku na trialové motorce.
úterý, 3.10.2017 Zobrazit
Těrlický okruh opět součástí závodů IRRC v roce 2018...! V Německu byla dne 26.9. podepsána smlouva pro IRRC v Těrlicku 2018...! Z...
úterý, 26.09.2017 Zobrazit
Další novinky
Doplnkynamoto.cz - Zboží ve výprodeji