Novinky ze světa motocyklů a motosportu

Zde naleznete poslední aktuality ze světa motocyklů a motocyklového sportu.

 • 51. ročník závodu Macau Motorcycle Grand Prix poznamenala tragická událost. 31-letý britský motocyklový závodník Daniel Hegarty těžce havaroval v předposlední zatáčce šestého kola závodu, který byl okamžitě ukončen červenou vlajkou, aby mohlo dojít k jeho první pomoci. Bohužel jezdec svým těžkým zraněním podlehl při převozu do nemocnice..
  Čest jeho památce.

  Vložil:
  kawas
 • Na provizorním kalendáři WSBK 2018 figuruje i závod v Brně. Po dlouhé pouze by se tak závody WSBK mohli opět vrátit do České republiky! Datum závodu by mělo být 8-10. 6. 2018.

  Vložil:
  Petr
 • Filip Salač pojede i v roce 2018 Red Bull Rookies Cup....!

  Vložil:
  kawas
 • Jack Miller si zlomil pravou nohu, konkrétně holenní kost, při tréninku na trialové motorce.
  http://blog.motorcycle.com.vsassets.com/wp-content/uploads/2017/10/Jack-Miller1-633x388.jpg

  Vložil:
  Petr
 • Těrlický okruh opět součástí závodů IRRC v roce 2018...! V Německu byla dne 26.9. podepsána smlouva pro IRRC v Těrlicku 2018...! Zdroj: Facebook..

  Vložil:
  kawas
 • Valentino Rossi si bohužel zlomil pravou nohu. Stalo se to 31.8.2017 při tréninku na enduru, má se jednat o zlomeninu pravé holenní a lýtkové kosti. Šance na 10. titul mistra světa se tak pro něj prozatím nenávratně vzdaluje..

  Vložil:
  Petr
 • #97 Sammy Ahonen (Finsko - Yamaha R6) tragicky havaroval v sobotním tréninku na závod IRRC v Hořicích. Přes okamžitou zdravotní pomoc na místě a následný převoz vrtulníkem do Hradecké nemocnice, v noci z neděle na pondělí bohužel svým těžkým zraněním podlehl. Čest jeho památce..

  Vložil:
  kawas
 • Velká cena České republiky 2017
  Velmi dramatické závody při proměnlivém počasí jsou za námi. Ve třídě Moto3 zvítězil Joan Mir před Fenatim a Canetem. Jakub Kornfeil po nadějném úvodu dojel na 20. pozici. Ve třídě Moto2 zvítězil Thomas Luthi před Marquezem a Oliveirou. Hanika dokončil na velmi dobrém 22. místě. MotoGP vyhrál s obrovským náskokem Marc Marquez před Pedrosou a Viñalesem. Karel Abraham dokončil 13. s třemi body.

  Vložil:
  Petr
 • Závody v MOSTĚ BUDOU...!
  Mistrovství České a Slovenské republiky v silničních závodech motocyklů v Mostě se ve dnech 14.-16.07. 2017 uskuteční...! Záštitu nad závodem převzal Autoklub České republiky, Slovenská motocyklová federace a Autodrom Most, přičemž nápomocní při organizování bude i agentura Slovakia Racing..

  Vložil:
  kawas
 • Motocyklový šampionát MOTOCh končí...!
  Organizátor šampionátu, který do tohoto seriálu vstoupil s benefity, kterými v minulosti oslovil závodníky, se nedočkal předpokládané podpory jezdců a musel přistoupit k tomuto nechtěnému kroku: "S počtem závodníků, kteří se našich závodů zúčastňují, není možné seriál MOTOCh ekonomicky utáhnout na té úrovni, na jaké jsme ho připravovali"...

  Vložil:
  kawas
Zobrazit další novinky

Rychlé novinky

51. ročník závodu Macau Motorcycle Grand Prix poznamenala tragická událost. 31-letý britský motocyklový závodník Daniel Hegarty tě...
neděle, 19.11.2017 Zobrazit
Na provizorním kalendáři WSBK 2018 figuruje i závod v Brně. Po dlouhé pouze by se tak závody WSBK mohli opět vrátit do České repub...
čtvrtek, 2.11.2017 Zobrazit
Filip Salač pojede i v roce 2018 Red Bull Rookies Cup....!
čtvrtek, 5.10.2017 Zobrazit
Další novinky
Doplnkynamoto.cz - Zboží ve výprodeji