Novinky ze světa motocyklů a motosportu

Zde naleznete poslední aktuality ze světa motocyklů a motocyklového sportu.

 • Velká cena České republiky 2017
  Velmi dramatické závody při proměnlivém počasí jsou za námi. Ve třídě Moto3 zvítězil Joan Mir před Fenatim a Canetem. Jakub Kornfeil po nadějném úvodu dojel na 20. pozici. Ve třídě Moto2 zvítězil Thomas Luthi před Marquezem a Oliveirou. Hanika dokončil na velmi dobrém 22. místě. MotoGP vyhrál s obrovským náskokem Marc Marquez před Pedrosou a Viñalesem. Karel Abraham dokončil 13. s třemi body.

  Vložil:
  Petr
 • Závody v MOSTĚ BUDOU...!
  Mistrovství České a Slovenské republiky v silničních závodech motocyklů v Mostě se ve dnech 14.-16.07. 2017 uskuteční...! Záštitu nad závodem převzal Autoklub České republiky, Slovenská motocyklová federace a Autodrom Most, přičemž nápomocní při organizování bude i agentura Slovakia Racing..

  Vložil:
  kawas
 • Motocyklový šampionát MOTOCh končí...!
  Organizátor šampionátu, který do tohoto seriálu vstoupil s benefity, kterými v minulosti oslovil závodníky, se nedočkal předpokládané podpory jezdců a musel přistoupit k tomuto nechtěnému kroku: "S počtem závodníků, kteří se našich závodů zúčastňují, není možné seriál MOTOCh ekonomicky utáhnout na té úrovni, na jaké jsme ho připravovali"...

  Vložil:
  kawas
 • Ducati při testech MotoGP v Kataru zkouší novou aerodynamikou kapotáže...

  Vložil:
  Petr
 • Bývalý motocyklový jezdec Vlastimil Maier z Jaroměře (zvaný Áťa) zemřel v neděli 5. 3. 2017 ve věku 71 let.. Čest jeho památce! Poslední rozloučení je v pátek 10. 3. 2017 ve 13,00 hod. ve smuteční síni krematoria Jaroměř..

  Vložil:
  kawas
 • V Mostě byla přijata protihluková vyhláška - Mostecká radnice přijala 7.3.2017 protihlukovou vyhlášku a to 41 hlasy z celkových 43, která má značně omezit provoz autodromu. Podle ní bude muset být dodržován klid o všech státních svátcích, každou neděli od 12:00 a také každý všední den od 18:00 hodin...

  Vložil:
  Petr
 • Přejeme šťastný Nový rok 2017!

  Vložil:
  Petr
 • Ondřej Ježek podepsal s týmem Grillini a pojede tak v roce 2017 mistrovství světa Superbiků na motocyklu Kawasaki, kdy jeho týmovým kolegou bude Ayrtona Badovini!
  http://silnicnimotorky.cz/wp-content/uploads/2016/11/ondrej-jezek-wsbk-kawasaki.jpg

  Vložil:
  Petr
 • Karel Abraham pojede příští rok MotoGP na Ducati teamu Aspar!

  Vložil:
  Petr
 • ZÁVODY NA VOLÁRNĚ 27.8.-28.8.2016 ZRUŠENY!!!!
  Z důvodu rapidního zhoršení kvality silnice oproti jaru (v květnu proběhla ,,úprava" vozovky) mezi Kolínem a dálnicí D11 kde bylo nanešeno spousta tzv. asfaltových hadů na vyplnění spár které jsou za teplého počasí měké a roztékají se a za deště jsou extremně kluzké se dneškem 10.8. 2016 závod na Volárně ruší i když nás organizace a přípravy stáli spoustu peněz a sil tak bezpečnost a zdraví jezdců musí být vždy na prvním místě! 8.8 2016 byl na místě přítomen odborník zabyvající se asfaltováním a opravou těchto povrchů 20let a potvrdil názor některých jezdců a nás pořadatelů že je v tuto chvíli pořádání závodů na tomto povrchu abnormálně riskantní. Jezdcum kteří zaplatili startovné bude vráceno do 19.8.2016. Děkujeme za pochopení. Za pořadatele Luboš Jelínek, Roman Jelínek, Pavel Kočí, Tomáš Jenčovský.

  Vložil:
  kawas
Zobrazit další novinky

Rychlé novinky

Velká cena České republiky 2017
Velmi dramatické závody při proměnlivém počasí jsou za námi. Ve třídě Moto3 zvítězil Joan Mir ...
úterý, 8.08.2017 Zobrazit
Závody v MOSTĚ BUDOU...!
Mistrovství České a Slovenské republiky v silničních závodech motocyklů v Mostě se ve dnech 14.-16.07...
neděle, 9.07.2017 Zobrazit
Motocyklový šampionát MOTOCh končí...!
Organizátor šampionátu, který do tohoto seriálu vstoupil s benefity, kterými v minulost...
neděle, 9.07.2017 Zobrazit
Další novinky
Doplnkynamoto.cz - Zboží ve výprodeji