Tiskové zprávy

Poprvé v historii se na Slovensku uskutečnilo mistrovství světa vytrvalostního závodu silničních motocyklů, který hostil okruh Slovakia Ring. Pro domácí tým Yamaha Maco Racing sa tak naskytla jedinečná příležitost předvést se před očima svých fanoušků. Tým Martina Kuzmu navíc do tohoto závodu nasadil i druhý motocykl, který startoval v kategorii superstock..

Yamaha Maco Racing Team pojede EWC na Slovakia Ringu s dvěma posádkami - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Už 24. júna sa na Slovakia Ringu uskutoční historicky prvé podujatie svetového šampionátu cestných motocyklov na Slovensku. Osemhodinové preteky budú súčasťou Endurance World Championship a na mieste sa predstaví aj úspešný slovenský tím Yamaha Maco Racing, a to dokonca s dvomi posádkami!

Michal Búlik si na závodech v Alcarráse odbyl premiéru na vodě... - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Dvojvíkendový trip španělského šampionátu RFME CEV pokračoval na okruhu Circuit de Alcarrás. Na slovenského juniora Michala Búlika čekaly v průběhu víkendu dva závody a odbyl si i premiéru na vodě..

Michal Búlik se na závodech v Barceloně trápil.. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Poslední květnový víkend se na trati v Montmeló u Barcelony konal druhý závod španělského šampionátu CEV RFME. 11-tiletý Slovák Michal Búlik dokončil závod třídy Moto4 až na 15. místě...

Na Slovakia Ringu se v rámci EWC představí i slovenský motomaxx racing team - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Už 24. června se na Slovakia Ringu uskuteční historicky první závod světového šampionátu vytrvalostního mistrovství světa silničních motocyklů Endurance. Osmihodinový závod bude v pořadí čtvrtým v letošním kalendáři. Na místě se představí i nový slovenský motomaxx racing team, kterého vznik inspirovala právě tato událost. Jezdci týmu budou Vladimír Ruža, Juraj Knezovič a Jakub Jantulík.

MOTOCh na Pannonia-ringu: vítězili favoriti..

Autor: TZ | Kategorie: Tiskové zprávy | Datum: 23. 5. 2017

Druhý závod mezinárodního motocyklového šampionátu MOTOCh se uskutečnilo během uplynulého víkendu na závodníky oblíbeném maďarském okruhu Pannonia-ring. Slunečné počasí bez deště komplikoval silný nárazový vítr, a tak sa závodníci museli popasovat nejen mezi sebou navzájem, ale právě i s touto nepříjemnosťí.

Yamaha Maco Racing Team třetí v Oscherslebenu!

Autor: TZ | Kategorie: Tiskové zprávy | Datum: 23. 5. 2017
Yamaha Maco Racing Team třetí v Oscherslebenu! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Fantastický výsledek dosáhl na třetím závodě mistrovství světa Endurance slovenský tým Yamaha Maco Racing, když na osmihodinových závodech v německém Oscherslebenu vybojoval skvělé třetí místo!

 

Mladý motocyklista Michal Búlik zvítězil na Slovakia Ringu.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

 Poslední dubnový víkend měly na okruhu Slovakia Ring svojí první zastávku premiérové závody šampionátu MOTOCh. Nový seriál Motorcycle Championship zastřešuje zkušený slovenský promotér, agentura Slovakia Racing. Závodní premiéru na Slovensku si odbyl i 11-tiletý Skaličan Michal Búlik, který se představil v barvách týmu BOS racing.

Strana 1 z 20

Rychlé novinky

Ducati při testech MotoGP v Kataru zkouší novou aerodynamikou kapotáže...
sobota, 11.03.2017 Zobrazit
Bývalý motocyklový jezdec Vlastimil Maier z Jaroměře (zvaný Áťa) zemřel v neděli 5. 3. 2017 ve věku 71 let.. Čest jeho památce! Po...
středa, 8.03.2017 Zobrazit
V Mostě byla přijata protihluková vyhláška - Mostecká radnice přijala 7.3.2017 protihlukovou vyhlášku a to 41 hlasy z celkových 43...
středa, 8.03.2017 Zobrazit
Další novinky
Doplnkynamoto.cz - Zboží ve výprodeji