Tiskové zprávy

Mistrovství Španělska i s Michalem Búlikem pokračuje na trati v Barceloně.. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Už tradičně, v poslední květnový víkend, se na trati v Montmeló u Barcelony sejdou týmy mezinárodního mistrovství Španělska. 12-letý slovenský reprezentant Michal Búlik opět nebude chybět..

Smolný víkend Maco Racing Teamu na domácím Slovakia Ringu - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Třetí kolo mistrovství světa vytrvalostních závodů motocyklů se během uplynulého víkendu uskutečnilo na okruhu Slovakia Ring. Po neúspěšných 24-hodinových závodech Bol d´Or a Le Mans, kde slovenský tým Maco Racing ani v jednom případě pre poruchu nedokončil, byl cílem majitele týmu Martina Kuzmu předvést se před domácími fanoušky v co nejlepším světle a získat konečně body do hodnocení letošního seriálu..

Slovenský motomaxx racing team na závodech MS na Slovakia Ringu.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Slovenský motomaxx racing team se představil na závodech světového šampionátu na Slovakia Ringu...

Osmihodinovku na Slovakiaringu vyhrál tým YART

Autor: TZ | Kategorie: Tiskové zprávy | Datum: 14. 5. 2018
Osmihodinovku na Slovakiaringu vyhrál tým YART - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Orechová Potôň, 14. máj 2018 - Nádherné a dramatické preteky priniesol 2. ročník pretekov 8H SLOVAKIA RING, ktorý bol zároveň 3. kolom FIM Majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov motocyklov (EWC). Po tuhom boji ho napokon vyhral tím YART – Yamaha v zložení Broc Parkes (AUS), Marvin Fritz (GER) a Max Neukirchner (AUT). Na druhé miesto odsunuli vlaňajších víťazov a úradujúcich Majstrov sveta GMT94 Yamaha. Až tretia priečka musela stačiť lídrom priebežného poradia šampionátu EWC 2017/2018 stajni F.C.C. TSR Honda France.

Búlik si odbyl premiéru v nové třídě na jedničku.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Uplynulý víkend se na okruhu Slovakia Ring uskutečnili první závody mezinárodního seriálu  Alpe Adria Championship. Premiéru v nové třídě má úspěšně za sebou i 12-letý junior, Michal Búlik. Michal se představil v třídě Supersport 300, v známém slovenském týmu manažera Martina „Maca“ Kuzmu, Maco Racing Team - www.macoracing.com ..

Juniora Búlika uvidíme na Slovakia Ringu v nové třídě.. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Už tento víkend, 5.- 6.5.2018, se na slovenském okruhu Slovakia Ring sejdou závodníci a týmy mezinárodního seriálu Alpe Adria Championship..

Team motomaxx racing se připravuje na FIM EWC na Slovakia Ringu..

Autor: Petr Foltán sen. | Kategorie: Tiskové zprávy | Datum: 29. 4. 2018
Team motomaxx racing se připravuje na FIM EWC na Slovakia Ringu.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Už 12. května se na Slovakia Ringu uskuteční závody světového šampionátu motocyklových vytrvalců FIM EWC. Náročné osmihodinové závody absolvuje na motocyklu Kawasaki také jako vloni i motomaxx racing team z Nových Zámků. Ten jako jediný na startu bude mít i čisto slovenské jezdecké obsazení..

Maco Racing Team v Le Mans pro poruchu nedokončil.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Druhý závod světového vytrvalostního motocyklového šampionátu FIM EWC sa konalo přes víkend ve francouzském Le Mans jako 24-hodinový závod. Slovenský tým Maco Racing přijel na místo s touhou odčinit smůlu z úvodního závodu Bol d'Or, který pro poruchu nedokončil..

Strana 1 z 22

Rychlé novinky

Rozehnalové na silnici...!
Bratři Václav a Marek Rozehnalové, vítězové Grand Prix Estonska 2011, závodu mistrovství světa v si...
pondělí, 21.05.2018 Zobrazit
Andrea Dovizioso podepsal novou dvouletou smlouvu s továrním týmem Ducati a zůstane tak v sedle italského motocyklu až do roku 202...
pátek, 18.05.2018 Zobrazit
Johann Zarco podepsal 2-letou smlouvu s továrním týmem KTM MotoGP! Zarco tak bude nově týmovým kolegou Pola Espargara, který nedáv...
čtvrtek, 3.05.2018 Zobrazit
Další novinky