Silniční závody

Fotogalerie z hořických zatáček...

Autor: Petr Foltán sen. | Kategorie: Silniční závody | Datum: 25. 5. 2017
Fotogalerie z hořických zatáček... - 5.0 out of 5 based on 8 votes

Obrovská návštěva, vydařené počasí, zvučná jména ve třídě nad 600 ccm a výkony českých jezdců, kteří si ve všech hlavních třídách vybojovali vítězství - to byl letošní 55 ročník závodu 300 zatáček Gustava Havla...

 

Karel Abraham na Šelepce pokřtí fotoknihu Abajafans - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Ve světovém motocyklovém šampionátu třídy MotoGP se Karlu Abrahamovi letos daří nad očekávání dobře. Při svém návratu do elitní třídy totiž bodoval ve třech ze čtyř úvodních závodů. Mezitím si ale také stačil vážně poranit kotník, ale hlavně poprvé v kariéře odstartovat z první řady startovního roštu této nejprestižnější královské třídy.

MOTOCh - Road Race Journal ze Slovakiaringu

Autor: TZ | Kategorie: Silniční závody | Datum: 11. 5. 2017
MOTOCh - Road Race Journal ze Slovakiaringu - 5.0 out of 5 based on 1 vote

první díl letošního MOTOCh - Road Race Journalu, který ze závodu šampionátu připravuje slovenská motocyklová agentura Slovakia Racing, promotér tohoto seriálu..

 

Na Slovakia Ringu odstartoval motocyklový šampionát MOTOCh - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Poslední dubnový víkend sa na Slovakia Ringu nesl ve znamení prvního závodu nového motocyklového šampionátu MOTOCh a IMRC Cupu. Kromě mezinárodního hodnocení se na místě bojovalo i o body do národních šampionátů České republiky a Slovenska.

Společnost Auto Kelly Slovakia podporuje Michal Búlika.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Známé žluto černé logo společnosti Auto Kelly většina z vás určitě pozná. Možná jste si této barvy všimli i ve vašem městě na prodejně autopříslušenství nebo na autě, které jelo vedle vás. Odteď budete moci logo Auto Kelly vídat i na kapotážích motocyklů Michala Búlika a jeho ďalším závodním příslušenství..

 

Životní kvalifikace Karla Abrahama - druhé místo v Argentině! - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Karel Abraham získal při Velké ceně Argentiny na okruhu Termas del Río Hondo svůj nejlepší výsledek v kvalifikaci a to druhé místo, kdy rychlejší byl pouze Marc Marquez. Čas, díky kterému toho dosáhl má hodnotu 1:48,275. Karel tak bude v mistrovství světa poprvé v životě startovat z první řady.

Prohlášení autodromu Most k rozhodnutí radních ohledně výjimek z regulace hlučných činností - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Mostečtí radní minulý týden rozhodli o žádosti, v níž společnost AUTODROM MOST vyjmenovala nejdůležitější akce letošního roku, na něž by se měla vztahovat výjimka z obecně závazné vyhlášky č. 2/2017 o regulaci hlučných činností. Radní schválili výjimku jen pro šest z celkem šestnácti navržených akcí.

Agentura Slovakia Racing opouští Alpe Adrii, přichází s novým šampionátem.. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Slovenská motocyklová agentura Slovakia Racing, která byla tři roky promotérem šampionátu Alpe Adria, odstupuje od organizování seriálu a přichází s novým šampionátem, který představí v brzké době..

Strana 1 z 14

Rychlé novinky

Ducati při testech MotoGP v Kataru zkouší novou aerodynamikou kapotáže...
sobota, 11.03.2017 Zobrazit
Bývalý motocyklový jezdec Vlastimil Maier z Jaroměře (zvaný Áťa) zemřel v neděli 5. 3. 2017 ve věku 71 let.. Čest jeho památce! Po...
středa, 8.03.2017 Zobrazit
V Mostě byla přijata protihluková vyhláška - Mostecká radnice přijala 7.3.2017 protihlukovou vyhlášku a to 41 hlasy z celkových 43...
středa, 8.03.2017 Zobrazit
Další novinky
Doplnkynamoto.cz - Zboží ve výprodeji
Jste zde: Moto-svět.cz Motosport Silniční závody