Diskuze pro motorkáře

Diskuzní fórum jehož zaměřením je vše ze světa motocyklů. Mezi hlavní témata patří například motosport, motocyklová historie, okruhy, technika, cestování a další.

Uzavřeno
0 votes
Zdravím,
rád bych se zeptal na názor znalých.
Teprve dělám autoškolu, mám za sebou první hodiny na cvičáku. A už vybírám mé první moto - asi předčasně ale přece. Jsem definitivně rozhodnut pro Yamahu FZS Fazer, ale rozhoduji se teď mezi 600 a 1000.
Měl jsem možnost si na tuto motorku sednout a naprosto mi vyhovovala, líbí se mi i vzhled a co tak čtu tak má docela dobré recenze a je spolehlivá.
Motorku bych měl na delší trasy/cestování. Jsem nakloněný spíše pro 600, ale stále mě můj známý (motorkář) láme na 1000, že je to prý úplně stejné jen lépe jede a nebude mi v budoucnu scházet výkon a když ji na nějakou delší výpravu naložím kuframa a třeba někým za sebe tak se nebude trápit.

Nejsem ale zrovna nějaký divoch, spíš bych si chtěl tak na pohodu cestovat po evropě, je pravda, že naložená díky kufrům asi bude, ale 70kw mi nepříjde jako málo.
Stále tedy u mě převažují klady a hlavně je levnější. Mám rozpočet nějakých 75000kč, za co když si koupím litr tak mi zůstane prd. Ale 600 se prodávají pěkné za 50-60kč, takže zůstane nějaká koruna na počáteční investice.
Udělám lépe když vezmu 600?
Zveřejněno v: Rady a návody
sobota, květen 05 2018, 10:56 PM
Sociální sdílení:
Příspěvků (0)
  • K tomuto tématu zatím nikdo nenapsal další příspěvek.
Tvůj příspěvek
Zeměpisná šířka: , Zeměpisná délka: .

Určete heslo k uzamčení otázky - pouze uživatelé s heslem budou mít přístup.

Zde můžete zadat jednotlivé označení diskuze (tagy) pro lepší dohledatelnost a kategorizaci.

Přidat tag