Jak během pěti minut získat 1168 Kč na motorkářské vybavení

Autor: PR | Kategorie: Ostatní články | Datum: 11. 8. 2017
Jak během pěti minut získat 1168 Kč na motorkářské vybavení - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Ostřílení piráti silnic z vlastní zkušenosti vědí, jak drahé jsou nejrůznější doplňky a motorkářské oblečení. Poradíme vám způsob, jak na ně ušetřit během pěti minut.

Je zřejmé, že s omšelou bundou a helmou po bratranci, kterou jste vyštrachali někde na půdě, při jízdě velkou parádu neuděláte. Kde však vzít peníze na drahé vybavení? 

Jedním ze způsobů je eliminovat jiné, „nudnější“ motorkářské výdaje. Jedním z nich je povinné ručení. „Spousta řidičů na povinném ručení přeplácí až o 50%,“ uvádí Zbyněk Laisek, manažer firmy Porovnej24.cz, která lidem pomáhá najít nejlevnější povinné ručení na trhu. 

Spousta pojišťoven příliš nevychází vstříc těm řidičům, kteří jdou po nejlevnější ceně a od povinného ručení očekávají pouze to, že jim v případě zaviněné nehody poskytne základní finanční krytí. Řidiči, kteří se chtějí vyhnout předraženým balíčkům, mají možnost výrazně ušetřit díky srovnání cen.

Právě cenové srovnávače jsou klíčem k tomu, jak za povinné ručení zaplatit až o polovinu méně. Běžný uživatel obvykle nemá přehled o vývoji cen jednotlivých pojišťoven, protože ty se mohou měnit ze dne na den. Avšak cenový srovnávač ukáže tu nejlevnější nabídku v rámci několika sekund. 

Ukažme si konkrétní příklad: u České pojišťovny si lze sjednat povinné ručení Standard s krytím ve výši 50 mil Kč za 2404 Kč.

 01

Zdroj: webové stránky České pojišťovny

Pokud však uživatel zabrousí na cenový srovnávač Porovnej24.cz, může se dobrat mnohem atraktivnějších cen. Aby dosáhl na krytí alespoň ve výši 50 mil Kč, nastaví si v horní liště variantu středního krytí.

 02

Vzápětí se rozbalí široká nabídka povinného ručení od nejrůznějších pojišťoven s přehledně uvedenými limity krytí a cenami za jednotlivé produkty.

 03

Pokud uživatel usiluje o nejlevnější cenu, v tomto případě ze srovnání vychází finančně nejlépe varianta od Directu, kdy za krytí ve výši 100 mil Kč zaplatí pouhých 1236 Kč. Což je o neuvěřitelných 1168 Kč méně, než původně zvolená varianta!

Za tuto uspořenou částku si motorkář může koupit třeba kvalitní motorkářské rukavice.

„Mnoho řidičů často sáhne po první nabídce, kterou na internetu uvidí,“ říká Zbyněk Laisek z Porovnej24.cz. „Díky cenovému srovnávači však mají možnost okamžitě si srovnat většinu nabídek na trhu.“

Článek naposledy upraven: 11. 8. 2017

 

Rychlé novinky

Honda oficiálně potvrdila podpis smlouvy a příchod Jorge Lorenza do továrního týmu Hondy, kde se tak stane týmovým kolegou Marca M...
středa, 6.06.2018 Zobrazit
Dan Kneen 256. obětí Tourist Trophy..
v úvodním kole včerejšího tréninku třídy superbike havaroval v úseku Churchtown (mezi Su...
čtvrtek, 31.05.2018 Zobrazit
Rozehnalové na silnici...!
Bratři Václav a Marek Rozehnalové, vítězové Grand Prix Estonska 2011, závodu mistrovství světa v si...
pondělí, 21.05.2018 Zobrazit
Další novinky
Jste zde: Moto-svět.cz Články Články a novinky Ostatní články Jak během pěti minut získat 1168 Kč na motorkářské vybavení