Prague Harley Days 2017 již tento pátek a sobotu!

Autor: TZ | Kategorie: Novinky | Datum: 29. 8. 2017
Prague Harley Days 2017 již tento pátek a sobotu! - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Další ročník tradičního motocyklového svátku, Prague Harley Days, vypukne již tento pátek a sobotu 1. a 2. září, kdy se Praha může těšit na burácející motory, spanilou jízdu 1 500 motocyklů metropolí i zábavu pro celou rodinu. Holešovické Výstaviště se na dva dny stane domovem pro milovníky silných strojů, zábavy, zážitků i adrenalinu a v rámci již 4. ročníku akce nabídne návštěvníkům například kaskadérské show na strojích Harley-Davidson, výstavu více jak 100 motocyklů, bikerské hry, jízdy na motocyklech značky zdarma, koncerty, galavečer thajského boxu i šanci získat na celý rok zdarma model Street Bob. Chybět nebudou ani unikátní hosté, kterými jsou pro letošní rok pravnučka zakladatele značky Karen Davidson nebo evropský mistr v customizaci motocyklů Peter Penzenstadler. 

Přijeď tramvají, odjeď na Harleyi 

Letos poprvé, v celé historii Prague Harley Days, je pro jednoho šťastlivce přichystán speciální model Harley-Davidson Street Bob na celý rok zdarma. Stačí splnit jediný úkol, který bude vyhlášen až na místě a rok ve znamení Harley-Davidson může začít! Navíc, co může být lepší vstupenkou do světa silných strojů, zvlášť ve chvíli, kdy se Harley-Davidson chystá v roce 2018 oslavit své 115. výročí právě v Praze.

PHD 02PHD 03

Adrenalin s kaskadérskými show

Chybět nemůže ani ten správný adrenalin v podobě kaskadérských show! Návštěvníci Prague Harley Days se mohou těšit na oficiálního kaskadéra H-D střední a východní Evropy, Macieka DOPa Belinskiho, čerstvého držitele Guinnessova světového rekordu, jenž si připsal na novém modelu H-D Street Rod. Právě na tomto stroji předvede Maciek své neuvěřitelné triky a kousky, které řada z nás znala do teď jen z filmových pláten. Na programu nechybí ani další kaskadérská show v provedení lotyšského smíšeného páru kaskadérů Stunt Fighters, která se letos objeví na Prague Harley Days premiérově. Obě kaskadérské show dokážou, že i motocykly Harley-Davidson se dovedou s umem zkušených kaskadérů změnit v absolutně poslušné stroje a jsou natolik skvěle ovladatelné, že působí dojmem, jako by vážily minimálně o 100 kg méně. 

Evropský mistr customizací Peter Penzenstadler

Neexistuje žádná jiná motocyklová značka, se kterou jsou úpravy motocyklů spojeny více než právě s Harley-Davidson, značka, která každoročně pořádá soutěž dealerských přestaveb Battle of the Kings, ve které vznikají v jednotlivých dealerstvích zcela unikátní a originální stavby vyjadřující um a kreativitu jejich stavitelů. A tak ani na Prague Harley Days nesmí chybět mistr v customizaci motocyklů, kterým je tentokrát Rakušan Peter Penzenstadler, zabývající se jejich úpravami od roku 1983. Osobnost, která má za sebou celou řadu ocenění z nejrůznějších soutěží stavitelů v USA, Evropě i Asii a neustále se snaží vyvíjet, překonávat možnosti a stereotypy v této branži a přinášet zákazníkům nový pohled na to, jak ještě může úprava motocyklů vypadat.

Pravnučka zakladatele Karen Davidson

Již po druhé v historii akce zavítá na Prague Harley Days Karen Davidson, pravnučka zakladatele, která mezi motocykly doslova vyrostla, první z nich řídila již v 9letech a v H-D působí aktivně už 28 let. Karen připravuje módní kolekce značky, ale pochopitelně se aktivně podílí i na vedení a směřování společnosti. Do Prahy se těší především na spanilou jízdu historickým centrem města, ale i na setkání s úžasnými lidmi a na skvělou zábavu. Zároveň Prague Harley Days jsou pro ni ideální příležitostí užít si Prahu rok před velkolepými oslavami 115. výročí Harley-Davidson. 

Proč na Prague Harley Days?

Důvodů proč navštívit Prague Harley Days je však daleko více! Je to například proslulá spanilá jízda, která odstartuje v sobotu 2. září v 10:00 z holešovického Výstaviště a letos poprvé v ní bude prostor i pro jezdce na historických motocyklech, stavbách anebo pro jezdce v maskách. Za zhlédnutí stojí i výstava motocyklů zahrnující více jak 100 exponátů, od historických až po 4 novinky modelového roku 2018, které značka představila v minulém týdnu. Již tradiční zábavou bude Galavečer thajského boxu, ve kterém se opět představí i vítěz posledních ročníků Lukáš „Fuki“ Dvořák. Zájemci si mohou užít zdarma jízdy na motocyklech Harley-Davidson, své schopnosti prověřit například v týmových bikerských hrách a vychutnat si i koncerty. Ženy si odpočinou v relax zóně a pro děti je nachystána family zóna se spoustou zábavy, workshopů, pohybových aktivit i nejnovějších hraček.

Ženy a děti mají navíc vstup ZDARMA! Muži platí 400 Kč na oba dva dny a v ceně jsou zahrnuty i 3 žetony na občerstvení.

Více informací o Prague Harley Days naleznete na: www.pragueharleydays.cz. 

 

Článek naposledy upraven: 29. 8. 2017

 

Rychlé novinky

Jonas Folger nebude závodit v MotoGP v roce 2018! Folger řekl, že se nedokázal přes zimu dostatečně zotavit po tom, co mu byl vlon...
čtvrtek, 18.01.2018 Zobrazit
51. ročník závodu Macau Motorcycle Grand Prix poznamenala tragická událost. 31-letý britský motocyklový závodník Daniel Hegarty tě...
neděle, 19.11.2017 Zobrazit
Na provizorním kalendáři WSBK 2018 figuruje i závod v Brně. Po dlouhé pouze by se tak závody WSBK mohli opět vrátit do České repub...
čtvrtek, 2.11.2017 Zobrazit
Další novinky
Jste zde: Moto-svět.cz Články Články a novinky Novinky Prague Harley Days 2017 již tento pátek a sobotu!